ТОВ “НВО “ЕКОСОФТ” — український виробник, лідер галузі у сфері водопідготовки.

Ми розробляємо та виготовляємо продукти в Україні з 1991 року.

Основа нашого бізнесу — запатентовані інноваційні розробки, якість та кваліфікований персонал. Наша команда це 320 спеціалістів, 40 з яких мають сертифікати WQA.

Сьогодні Ecosoft — це 8000 кв.м сучасних виробничих потужностей в Україні, а також розвинена мережа авторизованих сервісних центрів по всій Україні (60 АСЦ), які забезпечують безперебійну роботу та регулярне сервісне обслуговування систем водоочищення в кожному регіоні.

Компанія має власну лабораторію та відділ досліджень і розробок.

Ecosoft здійснює повний життєвий цикл продукції: від проєктування запуску до серійного виробництва.

Виробничі процеси та продукти компанії відповідають світовим стандартам якості та сертифіковані за системами: ISO (9001, 14001, 45001), NSF (США), EN (ЄС), ACS (ФР), EAC (ЄС).  Наші спеціалісти розробляють, тестують та запускають у серію продукти безпосередньо в Ecosoft, враховуючи специфіку якості води, стан водопровідних мереж та запити замовника.

Окрім побутових систем для очищення води, команда Ecosoft розробляє унікальні системи високої продуктивності для різних галузей промисловості та муніципального водопостачання.  Клієнтами Ecosoft є провідні світові компанії: Coca-Сola, Sandora, DTEK, IDS Group Ukraine, Carlsberg Group, Kernel та інші.

Загалом командою Ecosoft реалізовано понад 350 промислових та 1000 соціальних і муніципальних проєктів. Наше обладнання успішно працює на всіх об’єктах,  а терміни експлуатації перевірено десятиріччями.

З 2012 року ми беремо участь у Державній програмі «Питна вода України». В рамках якої системами доочистки водопровідної води обладнано понад 300 об’єктів.

3 2018 року компанія Ecosoft стала частиною австрійського холдингу BWT – світового лідера у галузі водопідготовки. Такі зміни розширили портфель рішень Ecosoft.

Сьогодні компанія може запропонувати сучасні, ефективні та екологічні рішення для забезпечення очищення, пом’якшення, знезараження води, як для населення, підприємств різних галузей, так і для військових частин, а саме:

  • комерційні та промислові системи зворотного осмосу серійного виробництва,
  • складні індивідуальні проєкти під ключ високої продуктивності,
  • реагенти, станції дозування, фільтрувальні матеріали.
  • мобільні установки очищення поверхневих вод та зі свердловини,
  • контейнерні рішення, сучасні бювети 21 сторіччя.

У ЦЕЙ СКЛАДНИЙ ЧАС, КОМПАНІЯ ECOSOFT МАЄ СИЛИ ТА БАЖАННЯ ПРОДОВЖУВАТИ НЕСТИ СВОЮ МІСІЮ: РОБИТИ ВОДУ ЧИСТОЮ ДЛЯ УКРАЇНИ ТА ВСЬОГО СВІТУ.

РОБІМО ЦЕ РАЗОМ!

Контакти
ТОВ “НВО “Екософт”
м. Ірпінь, Київська область, Україна
вул. Покровська 1-ї, 08200
Контактна особа:
Єфимович Олексій