Україна, 04070, м. Київ,
вул. Волоська, 55/57
тел.: +38 044 5022445, +38 044 485 19 37, +38 044 4288938
факс: +38 044 5022446, +38 044 5022447
директор Колесніков Анатолій Григорович
e-mail: oniko@oniko.ua, water@oniko.ua

http://water.oniko.ua/

Основним напрямком діяльності Малого приватного торгово-виробничого підприємства «Оніко»є розробка, виробництво та реалізація обладнання, засобів захисту від рентгенівського випромінювання, рентгеновитратних матеріалів, засобів для навчання, обладнання для неруйнівного контролю в промисловості, впровадження передових технологій по очищенню і дезінфекції питних і стічних вод, а також збір срібновмісних матеріалів.
Компанія МПТВП «Оніко»створенау 1992 році і є провідним виробником та постачальником устаткування і матеріалів в промисловості та побуті.
Метою діяльності нашої компанії є:
– забезпечення медичних закладів матеріалами й устаткуванням для рентгендіагностики і лікування переломів;
– забезпечення медичних освітніх закладів та центрів анатомічними моделями, муляжами, симуляторами, у тому числі віртуальними манекенами та тренажерами, які дозволяють досягти максимальну ефективність процесу підготовки та високий рівень компетенції медичних кадрів;
– забезпечення навчальних закладів устаткуванням, лабораторними приладами, наочним приладдям й іншими матеріалами для кабінетів біології, фізики, хімії;
– забезпечення промислових підприємств устаткуванням, хімічними реактивами й іншими матеріалами, необхідними для вирішення різних завдань промислової дефектоскопії й радіографії у таких галузях промисловості як: автомобільна, авіаційно-космічна, атомна, хімічна та ін.;
– забезпечення організацій і відомств устаткуванням та витратними матеріалами необхідними для рішення завдань по дезінфекції й очищенню води в різних сферах діяльності й регіонах проживання людини.
Одним із напрямків діяльності є впровадження прогресивних і інноваційних методів дезінфекції води. Різноманітний асортимент обладнання дозволяє підібрати необхідну систему залежно від вихідних показників води, сфери застосування й бажаного результату. Компанія ОНІКО є ексклюзивним дистриб’ютором корпорації MIOX Co. (США) в Україні.
МПТВП «Оніко»постачає обладнання для знезараження води змішаними оксидантами, гіпохлоритом натрію, діоксидом хлору, рідким хлором.
Також «Оніко»пропонує обладнання для пошуку витоків води в трубопроводі, пошуку підземних комунікацій, надточні та надпотужні дозуючі насоси, фотометричні аналізатори якості води та автономні ультрафільтруючі станції.