Україна, 46005, м. Тернопіль,
вул. Микулинецька, 31
тел.: +38 0352 526177, +38067 4833833, +38 067 6534626
факс: +38 0352 528169
директор Салабай Володимир Ярославович
e-mail: office@poligas.com.ua

http://poligas.com.ua/

Основним напрямком діяльності ТОВ «ТерПолімерГаз» є виготовлення та оптова торгівля продукцією для монтажу та будівництва поліетиленового газо- і водопроводів, де поєднується терморезисторне та стикове зварювання.30 листопада 2007 року українська компанія «ТерПолімерГаз» налагодила виробництво терморезисторних і стикових фітингів для поліетиленових трубопроводів а з 23 січня 2017 року поліетиленових труб для газо- і водопостачання.

Сучасне виробництво, повний технічний супровід, широкий асортимент, якість, надійність, ефективність, ціна – роблять продукцію компанії «ТерПолімерГаз» однією з кращих на ринку України, Білорусії, Грузії, Казахстану та Росії.
На сьогодні компанія досягла значних успіхів у модернізації виробництва та створення сучасної лабораторії, що допомагає у розробці інноваційних технологій та контролі виготовленої продукції. Цех для виробництва терморезисторних з’єднувальних деталей оснащений обладнанням провідних світових фірм: Arburg, Battenfeld (Німеччина), Billion (Франція).
ТОВ «ТерПолімерГаз»гарантує належну якість своєї продукції і повну відповідність європейським стандартам, про що свідчать відповідні висновки лабораторних досліджень.
Якість продукції досягається завдяки використанню сучасного обладнання для моніторингу етапів виробництва. Вхідний контроль проходять всі матеріали, які надходять на склад сировини та комплектуючих. У виробництві застосовується якісна сировина і компоненти: поліетилен марки ПЕ 100 відомих світових виробників, нагрівальні елементи спіралей терморезисторних деталей (сплав міді, хрому і нікелю).
Кожна виготовлена партія продукції проходить обов’язковий вихідний контроль на відповідність вимогам технічної документації. Відібрані зразки проходять весь спектр випробувань на відповідність НД: приймально-здавальні, періодичні, сертифікаційні, кваліфікаційні випробування на відповідність фізико-механічним властивостям та стійкості до гідравлічних навантажень, перед тим як попадуть споживачу. Гарантійний термін експлуатації виробів 50 років при дотриманні правил монтажу.
Компанія «ТерПолімерГаз» забезпечує сервісне обслуговування, що включає ряд послуг:
– інформаційна та технічна підтримка;
– гарантійне і післягарантійне обслуговування зварювальних апаратів;
– виїзд спеціаліста, у разі необхідності.