http://polyplastic.ua                                 

ТД “Євротрубласт” є керуючою компанією Групи Radius Systems на території України, основними завданнями якої є організація торгового процесу для всього спектру продукції Групи, проектно-технічний супровід об’єктів з використанням полімерних труб у галузі водопостачання, каналізації і газопостачання, а також управління виробничими підрозділами РТЗ і КаТЗ.

Рубіжанський трубний завод – володіє потужностями з виробництва поліетиленових труб для водопостачання діаметром 16-1200 мм, поліетиленових труб для газопостачання діаметром 20-630 мм і каналізаційних труб КОРСИС діаметром 110-2400 мм. Потужність виробництва становить 30 тис. т полімерних труб на рік.

Калуський трубний завод – володіє потужностями з виробництва поліетиленових труб для водопостачання та газопостачання діаметром 16-500 мм, також випускає ПВХ труби діаметром 110-500 мм для каналізаційних та водопровідних систем. Потужність виробництва становить 10 тис. т пластикових труб на рік.

На європейському просторі Група Radius Systems є визнаним лідером з виробництва полімерних труб, фітингів, зварювального обладнання та супутніх їм матеріалів і виробів.