www.technomer.com.ua, www.kamstrup.com.ua

Адреса:

місто Київ проспект Академіка Палладіна будинок, 20  оф. 2

телефон: 044-5698329  тел./факс 044-5698329

E-mail:  info@technomer.com.ua

ТОВ «ТЕХНОМЕР»-  єдиний в Україні офіційний дилер компанії  KAMSTRUP A/S (Данія), яка є провідним світовим виробником і постачальником системних рішень для обліку енергоресурсів.

Водолічильники MULTICAL® відкривають безліч нових можливостей щодо  оціфрування операцій підприємств водопостачання. Якість і обсяг даних, які можна отримувати з водолічильників в бездротовому режимі, незрівнянно вище можливостей будь-яких механічних лічильників. Наприклад: лічильник дозволяє виявляти витоки. Лічильники MULTICAL®62 та MULTICAL®21 не схильні до впливу зовнішніх факторів (таких як магніт, сітка, реверс, та інше) на точність розрахунку показників. В разі виявлення позаштатної ситуації лічильник виводить на екран відповідний код помилки та записує подію в енергонезалежну пам’ять архівів з відміткою часу. Завдяки відсутності механічних деталей у своїй конструкції лічильники води MULTICAL®62 та MULTICAL®21 не мають схильності до викривлення показників, за причини через заростання, протягом терміну експлуатації, а сам строк експлуатації лічильника складає – не менш 15 років. Лічильники MULTICAL® дозволяють організувати дистанційний збір архівів даних та провадити моніторинг поточного споживання води, для оптимізації та виявлення недоліків водопостачання об’єкту. Застосування лічильників MULTICAL®62 та MULTICAL®21 у в рамках загального обліку  водопостачання на житлові будинки дозволяє уникнути суперечок при проведенні розрахунків за водопостачання і добитися зменшення дисбалансу між постачальником та кінцевими споживачами на рівні до 0,5%-2%.

ТОВ “Техномер” пропонує впровадження систем віддаленого керування і моніторингу комерційних вузлів обліку ресурсів з доступом в систему за допомогою сучасного web-інтерфейсу (дозволяє в роботі використовувати будь-які смартфони, планшети, ноутбуки або звичайні ПК) на базі модему-контролера GSMK-318-GPRS, яка має наступні можливості:

– Базове устаткування – Модем-контролер GSMK-318-GPRS;

– Підключення до 16 000 абонентів по протоколу RS-232;

– Передача даних на сервер по захищеному VPN каналу мережі GSM/GPRS;

– Доступ до системи з будь-якої точки світу за наявності Інтернет-підключення;

– Інтервал опитування стану системи і поточних показань приладів налаштовується користувачем;

– Малі експлуатаційні витрати (не перевищують 5,5 грн./міс за одну точку-модем GSM);

– Одночасне опитування всіх пристроїв системою, що скорочує збір даних;

– Зчитування архівів приладів (а не лише поточних показників);

– Підтримка лічильників іншіх виробників, оснащених цифровим інтерфейсом;

– Підтримка лічильників води і газових коректорів в с інтерфейсом RS-232;

– Наявність додаткового інтерфейсу RS-232 для підключення концентратора або виконуючого пристрою (регулятор, частотний перетворювач і т.п.);

– Автоматичне архівування даних на сервері;

– Призначення рівня доступу кожному користувачу (головний енергетик, начальник району, відділ договорів, інспекція, споживач і т.п.) за допомогою web-інтерфейсу (через смартфон, ноутбук, планшетний ПК, тощо);

– Дистанційне оновлення прошивки одночасно на усіх модемах-контролерах, які є у системі;

– Зведення сумарних показань по всіх приладах обліку в системі;

– Виділений ресурс на сервері з архівацією даних;

– Можливість створення групи об’єктів, зручна фільтрація та обробка даних;

– Формування відомості і груповий друк звітів в будь-якому форматі (PDF, XLS, HTML).