Україна, 23320, Вінницька обл.,
Тиврівський р-н., смт Сутиски,
вул. Вінницька, 49
тел.: +38 04355 33768, +38 04355 34096
факс:+38 04355 28369, +38 04355 33367
генеральний директор Адріан ЕмілЕне
e-mail: office@valrom.com.ua

http://www.valrom.com.ua/

Основним напрямком діяльності ТОВ «Валром Україна» є виробництво та реалізація труб та комплектуючих з матеріалів ПЕ,ПП,ПВХ для водопостачання, газопостачання внутрішньої та зовнішньої каналізації, водяних свердловин.
ТОВ «Валром Україна» створено у 2005 році. Компанія входить до групи FONDITAL з виробничими підприємствами в багатьох країнах, серед яких: Італія, Німеччина, Іспанія, Румунія, Польща та інші.Fondital, Valsir, ValromIndustrie, Valplast, Romstal та ін. – це компанії групи, які завоювали тверду репутацію на багатьох світових ринках Європи, Північної і Південної Америки, Росії, Австралії, Африки.Продукція цих компаній користується стійким попитом, це якість, перевірена часом, це надійність, це досвід і професіоналізм персоналу. ТОВ «Валром Україна» входить в цю групу, продовжує традиції якості, надійності і професіоналізму, властивого компаніям групи.
ТОВ «Валром Україна» виробляє, імпортує і продає труби і фітинги з термопластичних матеріалів, які застосовуються для мереж водопостачання та газопостачання, а також для мереж внутрішньої і зовнішньої каналізації:
– труби і фітинги з поліетилену марок РЕ80 і РЕ100 для мереж водопостачання і газопостачання;
– труби і фітинги з поліпропілену для внутрішніх каналізаційних мереж;
– труби і фітинги з полівінілхлориду (ПВХ) для мереж внутрішньої і зовнішньої каналізації;
– резервуари для зберігання питної води і рідкого палива;
– міні-станції для очищення стічних вод.
Всі вироби ТОВ «Валром Україна» відповідають діючим європейським і українським нормам.Товари виробництва ТОВ «Валром Україна» сертифіковані УкрСЕПРО в Україні, MLPTL в Румунії, MoldovaStandart в Молдові.Товари, які використовуються для транспортування харчових рідин мають сертифікат Міністерства охорони здоров’я.
ТОВ «Валром Україна» завоювала на румунському ринку статус лідера з виробництва труб і фітингів з пластикових матеріалів і довели свою компетентність в якості постачальника товарів для санітарних і опалювальних систем.Але найважливіше те, що компанія завоювала довіру партнерів високими стандартами якості, широкою сферою застосування товарів, професіоналізмом співробітників і постійним прагненням відповідати вимогам ринку.
ТОВ «Валром Україна»надає повний комплекс послуг, які полегшують вибір найефективнішої системи.Під замовлення клієнта, компанія може забезпечити безкоштовну доставку товарів з складів.