Україна, 08135, Київської обл.,
Києво-Святошинського р-н., с. Чайки,
вул. Антонова, 4
тел.: +38 044393 73 83,+38 044 3937384,+38 044 2011872
факс: +38 044 3937380,+38 044 3937389
e-mail: wilo@wilo.ua

http://www.wilo.ua/

Основним напрямком діяльності ТОВ «ВІЛО Україна» є постачання та обслуговування установок для систем водопостачання, водовідведення, опалення, кондиціонування, вентиляції, приладь для насосів, приладів управління, постачання запасних частин до насосів і установок.
ТОВ «ВІЛОУкраїна» є дочірнім підприємством концерну WILO AG – європейського лідера з виробництва насосного обладнання. Компанія WILO AG з головним офісом у м. Дортмунд, Німеччина є одним з провідних виробників насосного обладнання для систем опалення, охолодження, кондиціювання, для установок водопостачання, водовідведення та очисних споруд.
WILO AG була заснована у 1872 році під назвою «MessingwarenfabrikLouisOpländerMaschinenbau». Компанія WILO була утворена у 2002 році при злитті компаній «Wilo-Salmson AG» і «WiloGmbH». З 24 липня 2008 року концерн WILO AG здійснює свою діяльність під іменем WILO SE. На сьогоднішній день WILO SE представлена у 70 країнах та налічує близько 6000 працівників у всьому світі.
На ринку України насоси WILO з’явились вперше у 1993 році. У 1998 році було відкрито дочірнє підприємство WILO – ТОВ «Віло Україна».Представництво німецького концерну WILO SE в Україні розпочало свою діяльність у 1998 році.
Сьогодні ТОВ «ВІЛОУкраїна» успішно об’єднує німецького виробника і українського споживача, демонструючи сучасну організацію і високоякісний сервіс при постачанні устаткування.«Віло Україна» постачає в Україну сучасне насосне обладнання для систем опалення, водопостачання, вентиляції, кондиціювання. Надійність обладнання WILOзумовлено якістю конструкцій та виготовлення, зручністю в монтажі та експлуатації.Енергоефективність – пріоритетний показник при виборі насосного обладнання. Сьогодні компанія це: представництва у містах України, поставки обладнання зі складу у Києві, висока компетентність працівників, мережа сервісних центрів, індивідуальний підхід.
Енергозберігаючі насоси WILOвстановлені на провідних підприємствах житлово-комунального господарства, промислових підприємствах та водоканалах України. Використання обладнання дозволяє значно скоротити витрати на електроенергію. На сьогодні компанія нараховує 10 представництв в різних регіонах країни. Головний офіс компанії знаходиться за адресою:село Чайки, Києво-Святошинського району, вул.Антонова, 4.
«ВІЛОУкраїна» є ексклюзивним представником фірми Gruenbeck, що виготовляє системи водопідготовки та очистки води.
ТОВ «ВІЛОУкраїна» єдина фірма в галузі, яка побудувала власний офісно-складський комплекс. Перевагою компанії є налагоджена логістика. Складські приміщення дозволяють швидко поставляти необхідне обладнання. Також, в комплексі є випробувальний стенд для насосів та свій сервісний центр.
Філософія компанії полягає у гармонійному поєднанні високих стандартів виробництва, інноваційного поступу та поваги до клієнта.