02090, м. Київ,ул. Алма-Атинська,

(044) 594-92-92

(093)170-01-99

(044) 501-96-24

www.etp.com.ua

ТД “Євротрубласт” є дочірнім підприємством Групи Радіус Системз (Radius Systems Ltd), лідера британського ринку полімерних трубопровідних систем і одного з найбільших виробників труб і з’єднувальної арматури в Європі. Основними завданнями ТД «Євротрубпласт» є організація торгового процесу для всього спектру продукції Групи на території України та проектно-технічний супровід об’єктів з використанням полімерних труб у галузі водопостачання, каналізації та газопостачання, а також управління виробничими підрозділами Рубіжанського трубного заводу та Калуського трубного заводу.

 

 

Водопровідні ПЕ труби призначені для напірних зовнішніх мереж питного водопостачання  житлово-комунального господарства, а також для промислових підприємств.  Ø 20 – 1600 мм, розраховані на робочий тиск 6, 10 та 16 атм. Виробляються  з поліетилену високої густини (HDPE) класів ПЕ 100+, ПЕ 100 та ПЕ 80.

 

 

Водопровідні труби з полівінілхлориду (ПВХ труби) широко застосовуються в мережах напірного водопостачання, водопідготовки та системах зрошення.  Ø 20 – 400 мм, разраховані на робочий тиск  6 та 10 атм.

 

 

Труби ПВХ каналізаційні призначені для використання у зовнішніх безнапірних каналізаційних мережах та водовідводах. Ø 110 – 400 мм.

 

 

 

 

Двошарові поліетиленові гофровані труби лінійки КОРСИС призначені для зовнішніх мереж безнапірної і зливової каналізації, відведення стічних вод та інших рідких та газоподібних середовищ до яких поліетилен хімічно стійкий. Труби КОРСИС – Ø 110 – 1200 мм кільцевою жорсткістю SN4, SN6, SN8; труби КОРСИС ПРО – Ø 110 – 1200 мм SN16; труби КОРСИС АРМ (мають тришарову структуру, середній шар виготовлений із сталевого профілю для додання більшої жорсткості) – Ø 800 – 2400 мм SN16.

 

Поліетиленові спіральнонавиті труби СПІРОКОР призначені для мереж каналізації, відведення стічних вод та інших рідких та газоподібних середовищ, до яких поліетилен хімічно стійкий, а також для захисту кабелів зв’язку. Ø 110 – 2400 мм. Виготовляються з ПЕ трубних марок кільцевою жорсткістю SN2, SN4, SN8  та SN12.

 

 

 

Полімерні труби для теплопостачання та ГВП –  гнучкі теплоізольовані труби для підземної безканальної прокладки мереж гарячого водопостачання та низькотемпературного теплопостачання. Ø 32 – 160 мм. Робоча температура 65 – 115 °С,  робочий тиск 0,6 – 1,6 МПа.

 

 

Локальні очисні споруди (ЛОС) призначені для очищення стічних вод перед їх скиданням до системи комунальної каналізації. У наявності:  ЛОС для систем зливостоків, ємності спеціальні, пісковідділювачі, маслобензовідділювачі, комбіновані піско-маслобензовідділювачі, жировідділювачі, колодязі розподілу потоку та технічні, ємності каналізаційних насосних станцій.

 

 

Комплектуючі для трубопроводів – терморезисторні, литі, сегментні та компресійні фітинги, ПВХ фітинги водопровідні та каналізаційні, переходи поліетилен/сталь, кульові крани тощо.

 

 

Запірна арматура – засувки чавунні з гумованим клином, затвори поворотно-дискові, шиберна ножова засувка, клапани, з’єднувальна арматура.

 

 

 

 

Зварювальне обладнання – поділяється за способом з’єднання труб. Це терморезисторні зварювальні апарати, в яких процес зварювання забезпечується за рахунок фітінгу з заставним електронагрівальним елементом, і стикові зварювальні апарати, які зварюють поліетиленові труби за допомогою нагрівального елементу.

 

 

НАШІ ПРОЕКТИ

 

Сучасні технології для мереж водопостачання Києва

Реконструкція аварійного магістрального трубопроводу питного водопостачання по вулиці Бальзака у Києві. Старий чавунний 900-міліметровий водогін був оновлений пластиковими трубами ПЕ 100 SDR 17 діаметром 800 мм за допомогою методу санації.

 

 

Поліетиленові труби – оптимальне рішення у будівництві дюкерних переходів

«Вінницяоблводоканал» має досвід у спорудженні дюкерів через Південний Буг. У 2014 році було успішно змонтовано поліетиленовий перехід мереж водопостачання. Триває оновлення мережі каналізації діаметром  700 мм та самопливного каналізаційного колектору діаметром  800 мм. Новий дюкерний перехід від каналізаційної насосної станції  №1А через Південний Буг змонтовано з ПЕ труб.

 

 

Безальтернативна швидкість монтажу

Санація аварійного залізобетонного каналізаційного колектора в Одесі на Люстдорфської дорозі. Роботи були ускладнені інтенсивними дощами, що підмивали ґрунт в зоні котловану. В аварійний колектор діаметром 1500 мм і довжиною 130 м протягнули поліетиленові спіральнонавиті труби СПІРОКОР виробництва Рубіжанського трубного заводу діаметром 1200 мм кільцевою жорсткістю SN8 у відрізках по 6 м. Кожний трубний модуль має різьбу на кінцях, це  дозволило здійснити монтаж скручуванням відрізків протягом однієї доби, що є неможливим для труб іншої конструкції.