Україна, 08293,Київська обл.,

м. Буча, пров. Максима Ридзанича (Петровського), 9-а

тел.: +38 063 0305587

директор Мудра Алла

e-mail: oleg_mudriy@ukr.net

http://waterwork.kiev.ua

Метою діяльності Виробничо-практичного журналу «Водопостачання та водовідведення» є інформаційно-практична підтримка фахівців, що ведуть свою діяльність в сфері водопостачання, водовідведення, суміжних та пов’язаних з ними галузями; висвітлення проблем водопровідно-каналізаційного господарства України, і шляхи їх подолання; розгляд всього спектру питань, які існують сьогодні в області, уявлення в ньому реального досвіду провідних компаній; інформаційний обмін, порівняльний аналіз показників галузевих підприємств; проведення моніторингу впровадження нових технологій і альтернативних розробок у сфері водопостачання, водопідготовки та водовідведення; проведення просвітницької і виховної водоохоронної роботи; пропаганди охорони довкілля і раціонального використання водних ресурсів;висвітлення окремих питань і проблем галузі.

Журнал «Водопостачання та водовідведення» почав своє існування з травня 2008 року. Виходить раз на два місяці (6 разів на рік), що дає можливість ретельно відбирати найбільш актуальні матеріали, аналізувати економічні зміни, нововведення відбуваються на ринку товарів і послуг. Розповсюджується за передплатою серед підприємств галузі, а також надходить в центральні та обласні органи влади.

Журнал висвітлює стан водопровідно-каналізаційного господарства та інших галузей житлово-комунального господарства, їх проблеми, перспективи розвитку. Журнал орієнтований на спеціалістів водопровідно-каналізаційного господарства.

Редакція журналу запрошує до співпраці, наукових, технічних працівників, практиків, бажаючих поділитися своїм досвідом, або досягнутими результатами, для того щоб полегшити працю своїх колег і підвищити ефективність роботи всієї системи.

У журналі постійно діють рубрики: Нормативно-правове забезпечення функціонування ЖКГ; Водопостачання; Водовідведення; Питна вода в Україні; Якість питної води; Очищення води; Енергозбереження, Вітчизняний і зарубіжний досвід; Нове обладнання; Технології; Дискусії; Підприємства галузі; Хроніка.

Читацька аудиторія: водопостачальні підприємства, наукові, проектні, навчальні установи відповідного профілю, комерційні підприємства, які ведуть діяльність у сфері водопровідно-каналізаційного господарства.

Журнал розповсюджується за передплатою через ДП “Преса”, редакцію та передплатні агентства.

Редакціяпостійно здійснює безкоштовне розповсюдження журналу на спеціалізованих виставках (Вода Тепло Будинок, Аква Україна, Аква Терм і ін.) семінарах, форумах, конференціях.

Редакція видання завжди готова до діалогу з фахівцями житлово-комунального господарства та суміжними з нею галузями.