Громадська спілка «Асоціація управителів житла»

Бессарабська площа, 9/1 Б,
м. Київ, Україна, 01004
Тел./факс: +38 (044) 337-13-45
E-mail: v.liman@auz.org.ua

Асоціація управителів житла заснована в лютому 2014 року як незалежний рух експертів і професіоналів з метою сприяння розвитку конкурентного ринку управління житловим фондом на професійній основі.

Основними завданням Асоціації є:

представлення та захист інтересів членів Асоціації, організація ефективної взаємодії з органами державної влади, місцевого самоврядування, співвласниками житлових будинків та їх об’єднаннями;

сприяння формуванню професійного середовища, і стимулюванню економічної ефективності житлово-комунальної галузі;

сприяння розвитку житлово-комунальної інфраструктури міст та інших населених пунктів;

участь у розробці законопроектів і підзаконних нормативно-правових актів, спрямованих на підвищення якості управління багатоквартирними будинками, захист інтересів жителів багатоквартирних будинків, ОСББ і керуючих компаній;

залучення міжнародних фінансових інститутів і приватних інвесторів з метою впровадження інноваційних технологій і модернізації житлового фонду.

Для виконання поставлених завдань, співпрацюючи з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, професійними галузевими об’єднаннями, міжнародними фондами та організаціями, науковими та навчальними закладами, Асоціація організовує і проводить конференції, «круглі столи» та семінари із залученням експертів галузі, представників органів виконавчої та законодавчої влади, потенційних інвесторів, керівників ОСББ та керуючих компаній.

Сьогодні Асоціація об`єднує десятки підприємств, що здійснюють управління багатоквартирними будинками, та небайдужих професіоналів своєї справи по всій Україні.

ГС «Асоціація управителів житла» за перший рік діяльності змогла достойно зайняти свою нішу у співтоваристві професійних об`єднань, які уже багато років працюють у сфері ЖКГ. Із своїми партнерами Асоціація працює на принципах паритетності, поваги до їхньої місії, та також поставлених цілей та завдань.

Тільки спілка по-справжньому активних, позитивних і досвідчених людей, об’єднаних в Асоціацію, дозволить зробити житлово-комунальне господарство України ефективною і прибутковою галуззю економіки. Для цього разом ми станемо силою всеукраїнського масштабу, яку почують і влада, і монополісти, і споживачі!

 

Василь Ліман, президент ГС «Асоціація управителів житла»

З 2011 року пройшов шлях від управителя ОСББ до голови Громадської організації «Асоціація ОСББ« КРИВБАС ДОБРОБУТ », до складу якої входить понад 100 багатоквартирних будинків. Має досвід роботи в органах державної влади та у сфері підприємництва.

За останні роки активної громадської діяльності досягнуто значних успіхів в напрямку взаємовигідної співпраці учасників відносин у сфері ЖКГ, розвитку ринкових засад діяльності у сфері управління житловим фондом, реалізації проектів по відновленні/реконструкції житлового фонду, енергозбереження та ін.