Всеукраїнська громадська організація «Клуб мерів»

04053, м. Київ,
вул. Велика Житомирська, 30
тел. 094-85 35 396
klubmeriv@gmail.com

Всеукраїнська громадська організація «Клуб мерів» – це об’єднання колишніх та нині діючих міських голів, створене для розв’язання проблем місцевого самоврядування.
«Клуб мерів» зареєстрований в 2005 році, він є неурядовою організацією, яка створена та діє відповідно до Конституції та законів України.
Місія ВГО «Клуб мерів» – сприяння розвитку місцевого самоврядування в Україні.

«Клуб мерів» ставить перед собою наступні завдання:
  • сприяння становленню правової держави, розбудові демократичного суспільства та розвитку місцевого самоврядування в Україні;
  • пропагування принципів Європейської хартії місцевого самоврядування;
  • сприяння популяризації кращих практик місцевого самоврядування;
  • сприяння в організації взаємодії працівників органів місцевого самоврядування з представниками органів державної влади, політичних партій та громадських організацій з питань місцевого та регіонального розвитку;
  • лобіювання інтересів органів місцевого самоврядування, територіальних громад через фракції Верховної Ради України, Адміністрацію Президента України та Кабінет Міністрів України;
  • сприяння встановленню міжнародних зв’язків і розвитку міжнародної співпраці для розв’язання проблем місцевого самоврядування.

Третього лютого 2016 року відбулися звітно-виборні загальні збори Всеукраїнської громадської організації «Клуб мерів», під час яких до організації було прийнято 25 нових членів з числа міських голів.
На зборах було обрано президента організації – колишнього Славутицького міського голову Володимира Удовиченка, який очолює «Клуб мерів» з 2005 року. Першим віце-президентом організації обрано колишнього Кам’янець-Подільського міського голову Олександра Мазурчака, віце-президентом – Тростянецького міського голову Юрія Бову.
Крім того, було обрано та затверджено склад ревізійної комісії, виконавчого директора та склад правління ВГО «Клуб мерів», до якого увійшли 11 членів клубу.