Відстоювання інтересів галузі, популяризація нових технологій, підвищення кваліфікації працівників  – одне з найважливіших завдань Асоціації.

Надійним партнером в цьому виступає   виробничо-практичний журнал «Водопостачання та водовідведення» , який на протязі багатьох років  систематично висвітлює актуальні питання діяльності водопровідно-каналізаційного господарства України, знайомить з новими технологіями та обладнанням, поширює вітчизняний та зарубіжний досвід господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення.

На сторінках журналу постійно розміщуються матеріали про діяльність підприємств водопровідно-каналізаційного господарства, про їхні здобутки та проблеми, друкуються найважливіші державні документи, висвітлюється діяльність центральних та місцевих органів влади.

В редколегію журналу входять представники багатьох водоканалів, наукових установ.

На сьогодні це практично єдине  фахове видання галузі.

Враховуючи те, що журнал робить велику інформаційну роботу , фактично є рупором наших інтересів, з метою більш широкого долучення наших спеціалістів до актуальної інформації та підтримки журналу , звертаємося до Вас з проханням передплатити журнал «Водопостачання та водовідведення» на 2018 рік.

Оформити передплату на II півріччя 2018 рік можна:

– на сайті ДП «Преса» www.presa.ua

– на сайті УДППЗ “Укрпошта» www.ukrposhta.ua.ua

– у відділеннях поштового зв’язку

– в операційних залах поштампів

– в пунктах приймання передплати

Також можна оформити передплату на весь 2018 рік

– зателефонувавши в редакцію видання (063) 030-55-87

– написавши повідомлення на ел. адресу oleg_mudriy@ukr.net

– заповнивши передплатну форму на сайті видання www.waterwork.kiev.ua

За додатковою інформацією звертатись до головного редактора журналу Олега Мудрого за тел. (063) 030-55-87, електронною адресою oleg_mudriy@ukr.net

Лист Асоціації