Вчора між Асоціацією «Укрводоканалекологія» і UNICEF був урочисто підписаний меморандум про порозуміння. Це допоможе пришвидшити роботу з водоканалами і надавати їм допомогу більш ефективно.

Меморандум має не просто декларативний характер, а і вагому практичну цінність, адже зобов’язує UNICEF протягом наступного року надавати допомогу водопостачальним підприємствам України, підтримувати здійснення заходів щодо покращення доступу до безпечної води для населення, прискорювати терміновий ремонт систем водопостачання та каналізації, пошкоджених внаслідок бойових дій.

«Підписання меморандуму з такою потужною організацією, як UNICEF, стане додатковим стимулом при роботі з владою. Також WASH кластер UNICEF є об’єднуючою ланкою, через яку можна зручно і більш ефективно співпрацювати з донорами, кожен з яких має свою специфіку. Ми зможемо зміцнити координацію дій та забезпечити систематичний збір інформації від водопостачальних підприємств, її аналіз та моніторинг поточних проєктів. Сподіваємось також на спрощення деяких процедур, що дозволить надавати допомогу водоканалам швидше і без затримок», – сказав президент Асоціації «Укрводоканалекологія» Дмитро Новицький.