Працівникам «Рівнеоблводоканалу» вдалося зібрати 370 тисяч гривень, добровільно відмовившись від одноденного посадового окладу за березень.

–  Ми розуміємо, що в умовах війни маємо усі згуртуватися і підтримати тих, хто цього найбільше потребує каже директор «Рівнеоблводоканалу» Андрій Карауш. – Зарплати у працівників нашого підприємства, як і у багатьох аналогічних, не високі. Тому був приємно вражений, коли колектив вирішив віддати частину своєї зарплатні на благодійність.

Частину зібраних коштів підприємство перерахувало «Укрводоканалекології», що займається координуванням допомоги водопостачальним підприємствам, що постраждали внаслідок бойових дій. Таких, як в Чернігові, Сумах, Ірпіні та інших регіонах країни.

Майже на 90 тисяч гривень працівники «Рівнеоблводоканалу» закупили продуктових наборів для сімей своїх колег з «Чернігівводоканалу».

І на 200 тисяч закупили продукти та пакувальні матеріали для благодійного фонду волонтерського центру «Україна для Героїв», який функціонує під егідою Офісу Президента на базі Центральної міської лікарні Рівного. Його основна задача – формування гуманітарних вантажів для міст, що постраждали внаслідок бойових дій.

Андрій Карауш висловив переконання, що і в квітні підприємство продовжить цю гарну традицію.