Представники Асоціації «Укрводоканалекологія» взяли участь у Водному регіональному форумі «Дунай – Східна Європа», який проходив з 11 по 13 червня в румунському місті Брашові.
Захід був організований Румунською водною асоціацією, що представляє місцевих та муніципальних операторів послуг водопостачання та каналізації.
На форумі були присутні спеціалісти з охорони навколишнього середовища, виробники і імпортери матеріалів і обладнання, а також підрядники у водному секторі. До складу української делегації увійшли директорка Асоціації з інформаційної політики Вікторія Яковлєва та представник Асоціації в Закарпатській області Йосип Галайда.
В рамках форуму відбувалися такі заходи:
– Міжнародна техніко – наукова конференція «Стале фінансування за рахунок тарифів на питну та стічну воду»,
– Міжнародний семінар «Цифровізація – виклики для водного сектору Румунії»,
– Семінар «Водне господарство як національний проект: інтегровані фінансові рішення для регіональних операторів водопостачання та державного управління»,
– Семінар «Поточні тенденції в управлінні втратами води – підсумки конференції Water Loss 2024», а також Спеціалізована виставка «ЕкспоАпа», в рамках якої відбувся конкурс «Монтаж з’єднань під тиском»
Представники водної галузі, центральних і місцевих органів влади, а також румунські та іноземні бізнесмени взяли участь у дискусіях та обмінялися досвідом для забезпечення сталого розвитку водного сектора.