Представники Асоціації взяли участь у засіданні Міжвідомчого керівного комітету Національного політичного діалогу з питань інтегрованого управління водними ресурсами в Україні та семінарі з фінансування водної безпеки.
Національні політичні діалоги з інтегрованого управління водними ресурсами сприяють міжвідомчому обговоренню політики та реформи водної галузі. НПД керуються запитом країни проведення та очолюються керівниками відповідних державних установ. У зустрічах беруть участь різні зацікавлені сторони, такі як національні органи влади та установи, неурядові організації, бізнес-спільнота, парламентські органи, наукові кола, міжнародні організації.
У рамках фінансованої Програми «ЄС для довкілля: водні ресурси та екологічні дані» НПД підтримуються в п’яти країнах Східного партнерства: Вірменії, Азербайджані, Грузії, Республіці Молдова та Україні.
Участь у заході взяли перші особи Міндовкілля та Держводагентства, фахівці МОЗ та Мінінфраструктури, представники ключових міжнародних організацій.