Відбулася технічна зустріч представників Міжнародної організації міграції, Ассоціації Укрводоканалекологія та Wash Cluster Ukraine з керівництвом міста Бобровиця що на Чернігівщині.
Підприємство КП Міськдобробут має на своєму балансі більше 70 кілометрів водопровідних мереж. Під час наступу ворога на Київ стримували техніку агресора своєю спецтехнікою. Найбільші проблеми підприємство має з стабільним водопостачанням через знищені водонапірні башти, збільшення рівня аварійності на азбестових трубах які прокладенні під дорогами по яким їздили танки.
Для стабілізації системи водопостачання підприємство вимушене зменшити тиски в мережах що впливає на надання послуги. Окрім цього в місті проживає більше 2800 переселенців з знищених селищ що поряд, і цей фактор теж вплинув на додаткову необхідність водозабезпечення.
Wash Cluster Ukraine спільно з Міжнародною організацією міграції проводить інженерну оцінку наслідків агресії рф для вибору найбільш оптимального варіанту стабільного водозабезпечення міста
На зображенні може бути: 8 людей та текст
0
Охоплено людей
0
Взаємодія
Показатель распространения
Просувати допис
Подобається

 

Коментувати
Поширити