До уваги представників ЗМІ!

Асоціація “Укрводоканалекологія” запрошує на прес-захід, присвячений запуску в роботу водогону, яким у місто Ірпінь постачатиметься вода з Києва.

Роботи з прокладання водогону виконувались спільними зусиллями фахівців Ірпіньводоканалу, Київводоканалу, Житомирводоканалу та підрядних організацій за підтримки та координації Асоціації “Укрводоканалекологія” та фінансування  благодійних установ, зокрема Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні.

Дата і час заходу: 29 квітня, початок – 10.00 (збір журналістів – 9.45)

Місце збору: м. Ірпінь, вул. Соборна, 1-л (біля кафе “Корона”)

Телефони для довідок: 067 656 0680 – Вікторія, 097 697 2900 –  Оксана.

 

Для довідки:

Внаслідок військових дій водопровідно-каналізаційне господарство Ірпеня було зруйноване, а вся ремонтна техніка знищена. Одразу після звільнення міста від окупантів розпочались роботи з прокладання нового водогону, який давав можливість забезпечити водопостачання Ірпеня з київських водопровідних станцій.

Всього було прокладено дві нитки поліетиленових труб діаметром 160 мм протяжністю 7 км та облаштовано водопровідні колодязі. Трубопроводи постачалася на великих барабанах довжиною одного відрізка 430 метрів, що суттєво скоротило швидкість монтажу.

Київводоканал вже давно був готовий до утворення так званої Київської агломерації та постачання води у прилеглі населені пункти, адже  столичне водопровідне господарство має вільні потужності, що не використовуються в повному обсязі. З іншого боку,  у містах-сателітах  спостерігалась суттєва нестача якісної питної води, а місцеві водозабори не здатні були забезпечити реальні об’єми водоспоживання.

“Процес створення Київської агломерації мав розпочатись вже давно, і для цього були всі передумови. Звичайно, ніхто не міг подумати, що саме війна стане поштовхом до його реалізації. Трагічні події, що стались в Ірпені, спонукали нас пришвидшити цей процес: об’єднатись та працювати на межі можливостей, щоб у рекордно короткі терміни прокласти новий водогін від столиці. Відтепер Ірпінь поєднаний з водопровідною системою Києва, і мешканці  отримуватимуть якісну питну воду”, – сказав президент Асоціації “Укрводоканалекологія” Дмитро Новицький.