Рада ветеранів Української асоціації підприємств водопровідно-каналізаційного господарства “Укрводоканалекологія” створена у 2016 році та діє для підтримки ветеранів та пенсіонерів галузі водопровідно-каналізаційного господарства.

Головним завданням Ради є захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів ветеранів праці, їх достойного життя та соціального положення у суспільстві, постійна підтримка ветеранів галузі, які знаходяться на заслуженому відпочинку.

Рада ветеранів дбає про забезпечення допомоги ветеранам в складні періоди їхнього життя, організовує привітання у  ювілейні дні народження та інші свята.

Не менш важливою функцією Ради ветеранів є наставництво молодих спеціалістів, передача їм досвіду та долучення до традицій підприємства. Ветерани праці  не тільки посвячують молодих співробітників у професійні таємниці, але й вчать шанувати старших колег, не забувати про колишніх наставників навіть по завершенні їхньої трудової діяльності. “Керівник, який піднімається по кар’єрній драбині, не повинен забувати подати руку тому, хто по ній спускається”, – наголошує голова Ради ветеранів Асоціації  Олександр Юхимович Попов.

Голова Ради ветеранів Асоціації

Попов Олександр Юхимович

Заступник голови Ради ветеранів Асоціації

Романюк Олександр Миколайович

Член Ради ветеранів Асоціації

Тельпіс Василь Степанович

Член Ради ветеранів Асоціації

Гануш Олександр Миколайович

Член Ради ветеранів Асоціації

Панасенко Олексій Олексійович

Член Ради ветеранів Асоціації

Башинський Леонід Йосипович

Вересень 2016 року. Перше засідання Ради ветеранів Асоціації.

Вересень 2016 року. Перше засідання Ради ветеранів Асоціації.