Відстоювання інтересів галузі, популяризація нових технологій, підвищення кваліфікації працівників  – одне з найважливіших завдань Асоціації.

Надійним партнером в цей не простий для України час виступає виробничо-практичний журнал «Водопостачання та водовідведення», який на протязі багатьох років  систематично висвітлює актуальні питання діяльності водопровідно-каналізаційного господарства України, знайомить з новими технологіями та обладнанням, поширює вітчизняний та зарубіжний досвід господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення.

На сторінках журналу постійно розміщуються матеріали про діяльність підприємств водопровідно-каналізаційного господарства, про їхні здобутки та проблеми, друкуються найважливіші державні документи, висвітлюється діяльність центральних та місцевих органів влади.

В редколегію журналу входять представники багатьох водоканалів, наукових установ.

На сьогодні це практично єдине  фахове видання галузі.

Враховуючи те, що журнал робить велику інформаційну роботу, фактично є рупором наших інтересів, з метою більш широкого долучення наших спеціалістів до актуальної інформації та підтримки журналу, просимо Вас передплатити на 2022 рік Журнал «Водопостачання та водовідведення».

Ми нагадуємо Вам способи передплати:

– На сайті ДП “Преса” www.presa.ua, передплатний індекс в каталозі
ДП “Преса” 37016;

– На сайті АТ “Укрпошта” www.ukrposhta.ua;

– У відділеннях поштового зв’язку;

– В операційних залах поштамтів;

– В пунктах прийому передплати;

– На сайті журналу http://www.waterwork.kiev.ua/uk/peredplata, заповнивши форму. Можна передплатити як паперовий так і електронний варіант;

– Через передплатні агенції;

– Зателефонувавши в редакцію 0630305587.

Вибирайте варіант передплати який зручний для Вас.

Якщо Ви хочете стати автором та ділитись досвідом, телефонуйте 0630305587, пишіть повідомлення у viber, Whatsapp або E-mail: oleg_mudriy@ukr.net.