15-18 травня 2018 року у м. Києві на території Міжнародного виставкового центру (пр., Броварський, 15) відбудеться 20-та Міжнародна виставка «Аква-Терм Київ 2018».

В рамках програми виставки Асоціація водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія» планує проведення наступних заходів:

– Конференція по обговоренню фінансового стану підприємств галузі  та реалізації виконання Законів України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», «Про житлово-комунальні послуги»;

Круглий стіл «Проблеми з підвищенням кваліфікації кадрів та шляхи їх вирішення»;

– Навчальний семінар: Водопідготовка. Лабораторний контроль. Вимоги до акредитації лабораторій (видається сертифікат про проходження навчання).

До участі у заходах Асоціації запрошені Народні депутати України, НКРЕКП, Держпродспоживслужба, Національне агентство з акредитації України, Асоціації міст України, Громадської спілки «Асоціація управителів житла», Міжгалузевої Асоціації «Укртеплокомуненерго», керівники та фахівці підприємств ВКГ, Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова, компанії Дреберіс (Німеччина), Інституту громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва НАМН України, Українського науково-дослідного інституту медичної реабілітації та курортології МОЗ України та інші.

Проведення заходів Асоціації заплановано на 15 травня 2018 року.

Щоб отримати безкоштовний квиток для участі у виставці потрібно зареєструватись за посиланням https://aqua-therm.kiev.ua/uk-UA/visitors/e-ticket.aspx#personal з промокодом VODA18.

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами 067 325 90 61; 044 244 00 28 та електронною поштою ukrvodokanal@ukr.net.

Програма Аква-Терм 2018 конференція

Програма Аква-Терм 2018 Навчання

Заявка АкваТерм 2018