Щотижня працівники «Черкасиводоканалу» ліквідовують понад 50 каналізаційних засмічень, промиваючи під значним тиском тисячі метрів трубопроводів. Причиною цьому, у більшості випадків, є порушення споживачами правил користування каналізацією.

На жаль, мешканці міста часто використовують унітаз? в якості смітника. Харчові?? та побутові відходи, які потрапляють в каналізацію можуть зупинити роботу як і внутрішньобудинкових систем, так і роботу мереж водовідведення. Крім того, сміття, яке потрапляє до Головних каналізаційних насосних станцій, значно ускладнює роботу обладнання та персоналу.

Протягом березня працівники «Черкасиводоканалу» промили 14 тис. метрів мереж водовідведення та усунули 234 затори

Протягом березня працівники «Черкасиводоканалу» промили 14 тис. метрів мереж водовідведення та усунули 234 заториЩотижня працівники «Черкасиводоканалу» ліквідовують понад 50 каналізаційних засмічень, промиваючи під значним тиском тисячі метрів трубопроводів. Причиною цьому, у більшості випадків, є порушення споживачами правил користування каналізацією. На жаль, мешканці міста часто використовують унітаз? в якості смітника. Харчові?? та побутові відходи, які потрапляють в каналізацію можуть зупинити роботу як і внутрішньобудинкових систем, так і роботу мереж водовідведення. Крім того, сміття, яке потрапляє до Головних каналізаційних насосних станцій, значно ускладнює роботу обладнання та персоналу.Останнім часом до переліку сміття, що зазвичай знаходять в мережах водовідведення під час обслуговування додалися і медичні маски??.Треба пам`ятати, що міська каналізаційна система не розрахована на утилізацію сміття, і викидати в неї тверді побутові відходи категорично заборонено.Що не можна викидати у каналізацію?❌Залишки їжі: кістки від риби та м`яса, залишки жиру, зіпсовані овочі та фрукти, огризки, кісточки від вишні та інших плодів, шкірку від кавунів та динь тощо.❌Засоби особистої гігієни, підгузки.❌Чайну та кавову заварку.❌Ганчірки, мочалки, губки для миття посуду.❌Поліетиленові пакети, залишки від упаковки продуктів.❌Жувальні гумки, зубну нитку, пластир тощо.❌Використаний наповнювач від котячого туалету.❌Мертвих акваріумних рибок, пацюків, хом`ячків тощо.❌Предмети з пластику, скла, металу.❌Будівельне сміття.Черкасиводоканал закликає мешканців не скидати сміття до каналізації?, адже це ставить під загрозу роботу системи водовідведення міста та чистоту навколишнього середовища.

Опубліковано КП "Черкасиводоканал" Вівторок, 7 квітня 2020 р.

Останнім часом до переліку сміття, що зазвичай знаходять в мережах водовідведення під час обслуговування додалися і медичні маски??.

Треба пам`ятати, що міська каналізаційна система не розрахована на утилізацію сміття, і викидати в неї тверді побутові відходи категорично заборонено.

Що не можна викидати у каналізацію?

❌Залишки їжі: кістки від риби та м`яса, залишки жиру, зіпсовані овочі та фрукти, огризки, кісточки від вишні та інших плодів, шкірку від кавунів та динь тощо.
❌Засоби особистої гігієни, підгузки.
❌Чайну та кавову заварку.
❌Ганчірки, мочалки, губки для миття посуду.
❌Поліетиленові пакети, залишки від упаковки продуктів.
❌Жувальні гумки, зубну нитку, пластир тощо.
❌Використаний наповнювач від котячого туалету.
❌Мертвих акваріумних рибок, пацюків, хом`ячків тощо.
❌Предмети з пластику, скла, металу.
❌Будівельне сміття.

Черкасиводоканал закликає мешканців не скидати сміття до каналізації?, адже це ставить під загрозу роботу системи водовідведення міста та чистоту навколишнього середовища.