25 лютого на базі Київводоканалу Асоціацією «Укрводоканалекологія» було проведено семінар «Сучасна технологія мультисенсорного обстеження колекторів глибокого закладання централізованого водовідведення, способи і методи їх санації».

Захід відвідали представники водоканалів Києва, Львова, Одеси, Харкова, Ужгорода, Борисполя, Білої Церкви, Чорноморська, Херсона, Вінниці, Броварів, Кривого Рогу, Хмельницького.

На семінарі обговорювали  сучасний стан залізобетонних колекторів глибокого залягання, проблеми, пов`язані з їх обстеженням і ремонтом, а також сучасні методи ремонту і санації залізобетонних колекторів глибокого закладання.

Досвідом з цього питання ділилися і зарубіжні фахівці. Так, представник компанії «WinCan» Сіад Малковіч презентував програмне забезпечення і розповів про європейський досвід у складанні електронних мап систем водовідведення і водопостачання.

«Навчання наших фахівців – один з пріоритетних напрямків роботи  Асоціації, на якому ми сконцентрувалися впродовж кількох останніх років.  Сучасні технології і новітнє обладнання вимагають постійного підвищення кваліфікації спеціалістів водної галузі та впровадження досвіду наших більш прогресивних колег», – сказав президент Асоціації «Укрводоканалекологія» Дмитро Новицький.

Він також привітав усіх присутніх з підписанням  меморандуму з Харківським національним університетом Будівництва  та архітектури, адже це  допоможе зміцнити співробітництво з цим навчальним закладом та прискорити процес підготовки кваліфікованих кадрів.