У зв’язку із загрозою поширення на території України коронавіруса COVID-19, КП «Харківводоканал» просить споживачів тимчасово відкласти відвідування абонентських відділів, пов’язані з перевірками стану або переоформлення особового рахунку, передачі показань приладів обліку та інших питань, які можна вирішити в телефонному режимі, через особистий кабінет або мобільні додатки.

Робота КП «Харківводоканал» у зв'язку з введенням карантинних заходів у країні

Як повідомив заступник генерального директора – директор Департаменту збуту КП «Харківводоканал» Тарас Грущак, альтернативним способом здійснення оплати за надані підприємством послуги водопостачання та водовідведення онлайн є оплата на сайті обраного банку або через особистий кабінет. Також в розділі «Повідомлення» на сайті підприємства можна ознайомитися з діючими на сьогоднішній день пунктами прийому платежів ЄРЦ «Мегабанк».

«Робота нашого підприємства спрямована на забезпечення жителів нашого міста послугами водопостачання та водовідведення. Виконання даного завдання неможливо без повної та своєчасної оплати споживачами послуг, оскільки основним джерелом надходження грошових коштів є платежі населення. У сучасному світі не обов’язково йти в банк, щоб оплатити рахунки, все більше людей користуються онлайн сервісами. Також ми просимо молодь допомогти літнім людям у вирішенні їхніх питань через Інтернет або ж у разі виникнення будь-яких питань звертатися до нас за вказаними телефонами», – зазначив Тарас Грущак.

У разі виникнення питань щодо стану особового рахунку для сплати за надані послуги споживачі можуть звернутися в сall-центр: (057) 707-57-57, (057) 757-82-80, який працює щодня, крім неділі, з 8:00 до 21:00, без перерви. А також звертатися до диспетчерської КП «Харківводоканал» за єдиним коротким номером 15-33, доступному безкоштовно з усіх мобільних операторів і стаціонарних телефонів.

«У зв’язку з введенням карантинних заходів у країні, значна частина населення залишається вдома, працює віддалено, але більшість працівників КП «Харківводоканал» такої можливості не мають. Працюють аварійно-ремонтні бригади, диспетчери, слюсарі, оператори насосних станцій, водії спецтехніки, і ще багато людей, які роблять все для безперебійного водопостачання споживачів і прийняття стоків від них. Ми цінуємо здоров’я кожного та вживаємо всіх заходів обережності для забезпечення безпеки наших співробітників від можливого зараження», – підсумував Тарас Грущак.