Сьогодні у Києві розпочала роботу «Акватерм – 2023» – найбільша в Україні  виставка в галузі опалювальної техніки, водопостачання, вентиляції, кондиціювання, санітарних та екологічних технологій.

Провідні світові бренди щорічно представляють на виставці нові продукти та рішення, пропонують енергозберігаючі та екологічні технології для кожного сегменту.

В рамках програми виставки  також проходять тематичні тренінги, конференцї, семінари та круглі столи. Цьогоріч увага зосереджена на пошуку рішень з відновлення зруйнованої під час війни інфраструктури. Фахівці говоритимуть про державні та міжнародні програми відбудови та розвитку постраждалих територій, обмінюватимуться  досвідом та розглядатимуть практичні кейси відбудови за участі органів місцевого самоврядування.

Під час відкриття «Акватерм – 2023» учасників заходу привітали представники Міністерства розвитку громад, територій  та інфраструктури України; Асоціації «Укрводоканалекологія»; ВГО «Клуб мерів». Спікери розповіли про  мету і завдання виставки, а також підкреслили її важливість для спілкування фахівців галузі та спільного пошуку рішень, особливо в часи війни.

Президент Асоціації «Укрводоканалекологія» Дмитро Новицький взяв участь у конференції  «Відбудова водопровідно-каналізаційної галузі України: виявлення кризових явищ та шляхи подолання». Він розповів про наслідки війни для водопровідно-каналізаційної галузі, основні проблеми водопостачальних підприємств, допомогу міжнародних партнерів та плани відновлення галузі.

 Завантажити презентацію.

В рамках «Акватерм – 2023» керівники водоканалів, найбільше постраждалих від російської агресії, розповіли про роботу своїх підприємств.

 

В рамках «Акватерм – 2023» відбувся семінар по обговоренню реформування галузі та реалізації виконання Законів України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання». Експертка з фінансово-економічних питань Асоціації «Укрводоканалекологія» Олена Колесник окреслила проблемні питання збуту і шляхи їх вирішення, а також розповіла про зміни у законодавстві під час воєнного стану.

Записи трансляцій можна подивитись за посиланнями:

відкриття «Акватерм – 2023» та конференція «Відбудова водопровідно-каналізаційної галузі України: виявлення кризових явищ та шляхи подолання»

семінар по обговоренню реформування галузі та реалізації виконання Законів України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання»:

частина 1

частина 2