У Києві розпочались чотириденні навчання з домедичної допомоги для фахівців водоканалів. Захід організовано Асоціацією «Укрводоканалекологія» спільно з ГО «Львівська екологічна фундація».
У тренінгу беруть участь представники 17 водоканалів, серед яких Київводоканал, Чернігівводоканал, Харківводоканал, Чернівціводоканал, Сумський, Краматорський, Куп’янський водоканали, представники підрозділів КП «Компанія «Вода Донбасу».
У перші 2 дні проводиться навчання домедичної допомоги травмованим відповідно рекомендацій International Trauma Life Support, American Heart Association, рекомендацій та наказів МОЗ України, з використанням індивідуальних аптечок, що поступлять у розпорядження учасників після успішного завершення курсу навчання. Наступні 2 дні будуть присвячені здобуттю навичок викладання, розповсюдженню отриманих знань серед колег, а також закріпленню вже отриманих навичок.
За успішного завершення курсу учасники отримують сертифікати з індивідуальним номером та зазначеною тривалістю навчання. Також представники водоканалів отримають по 20 комплектів аптечок індивідуального захисту для навчання своїх колег на місцях.