В місті Яремче розпочався щорічний Міжнародний водний форум 2019, організований Асоціацією “Укрводоканалекологія”, на який зібралися понад 300 представників водоканалів, фахівців галузі, мерів та голів ОТГ, чиновників і депутатів, які працюють для розвитку водної галузі.

Одне з ключових завдань форуму – підняти на національний рівень проблеми галузі, обговорити стратегію розвитку водопровідно-каналізаційного господарства та інвестиційну політику у сфері управління критичної інфраструктури: які умови необхідно створити в Україні, щоб водоканали перестали бути “чорною дірою” міст.

Розпочав Форум Президент Асоціації Дмитро Новицький, який привітав присутніх та наголосив, що Концепція розвитку галузі, яку буде сьогодні презентовано, повинна стати головним документом у водопостачанні та водовідведенні.

Спеціальний гість – експерт Світового банку Івайло Христов Колєв презентував моделі модернізації міської інфраструктури кількох європейських країн, досвід яких може бути перейнятий українськими водоканалами.

На форумі також виступатимуть депутати Верховної Ради Андрій Река та Олена Бабак, представники Агентства водних ресурсів, Міністерства регіонального розвитку та будівництва, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

В рамках форуму відбудеться виставка «Сучасні технології для модернізації водопровідно-каналізаційної сфери».