Щиро вітаємо з Днем захисників і захисниць України усіх військовослужбовців, а також всіх чоловіків та жінок, хто боронить нашу державу.

Сьогодні, як ніколи, ми розуміємо глибину і важливість цього свята, адже просто зараз наші захисники борються з ворогом за наші з вами життя, незалежність, національну та культурну ідентичність, духовну та фізичну свободу.

Ми щодня дякуємо їм за те, що прокидаємось з ранку, що маємо можливість жити, працювати, розмовляти рідною мовою. Маємо пам’ятати, яку високу ціну вони за це платять.

Працівники водоканалів України також захищають нашу державу, тримаючи комунальний фронт. А багато хто з них робить це на полі бою, приєднавшись до лав Української армії або тероборони.

Сьогодні також відзначається церковне свято Покрови Пресвятої Богородиці, яку шанували як захисницю воїнів ще в козацьку добу, а у XX ст. Покрову, як опікунку українського війська, прийняла Українська повстанська армія.

Ми бажаємо нашим захисникам і захисницям сил, здоров’я, помочі Пресвятої Богородиці та скорішої перемоги! Слава нашим захисникам, слава героям!