З днем безстрашного українського комунальника! Ви неперевершені. Шана вам!

Поки герої-захисники боронять нашу країну від ворогів безпосередньо на лінії вогню, інші герої тримають не менш важливий комунальний фронт. Це всі працівники ЖКГ, завдяки яким у наших містах є світло, вода, газ, вивозиться сміття, прибираються вулиці, ремонтуються пошкоджені будинки.

Сьогодні як ніколи ми бачимо і розуміємо ціну їх надважливої праці. Вони не тільки забезпечують життєдіяльність міст у тилу, але й під ворожими обстрілами щодня лагодять знищену інфраструктуру у зруйнованих окупантами населених пунктах.

Багато комунальників з початком війни взяли до рук зброю і пішли боронити нашу країну у лавах ЗСУ або тероборони, або присвятили себе волонтерству.

Серед них вже є ті, хто віддав життя: чи то героїчно виконуючи свої обов’язки на робочому місті, чи то у бою, захищаючи Україну.  Ніколи не забудемо їхнього подвигу, честь їм і слава!

Ми щиро вітаємо героїв-комунальників з професійним святом – Днем працівників житловокомунального господарства! Бажаємо миру, злагоди, здоров’я, нехай Господь захищає і береже вас і ваші родини! Низький уклін та безмежна вдячність за вашу працю!