19 липня 2018 року у місті Суми у приміщенні Конгрес-центру Сумського державного університету відбудеться північний водний форум «Реалізація та виконання вимог Законів України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», «Про житлово-комунальні послуги». Основи впровадження енергоефективних заходів на підприємствах ВКГ».
Коректний облік водних ресурсів є вкрай важливим аспектом при комплексному розгляді питань енергоефективності у нашій державі. За останні роки була прийнята низка нормативних правових актів, направлених на поліпшення ситуації в цьому напрямку. Однак для забезпечення реального результату та змін на краще, необхідним є постійне обговорення і обмін досвідом між технічними спеціалістами галузі та представниками влади.
Саме тому Асоціацією «Укрводоканалекологія» спільно з КП «Міськводоканал» Сумської міської ради ініційовано проведення північного водного форуму, як інформаційного майданчику для роз’яснювання та обговорення законодавчих змін, які сьогодні відбуваються в галузі з метою відпрацювання узгодженого напрямку роботи усіх підприємств водопровідно-каналізаційної галузі.
До участі у заході запрошені народні депутати України, представники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг, керівники органів місцевого самоврядування, керівники підприємств водопровідно-каналізаційного господарства України, партнерські асоціації, науковці, бізнес.
У рамках заходу відбудеться тематична виставка сучасного обладнання та технологій, а також навчальні семінари для фахівців лабораторних, екологічних та виробничо-технічних служб водоканалів.

Керівнику підприємства

Проект програми ПВФ Суми

Заявка Суми водоканали

Заявка Суми бізнес

Готелі міста Суми