Дмитро Новицький – президент Асоціації “Укрводоканалекологія”, генеральний директор – голова правління ПрАТ “АК “Київводоканал”

президент Асоціації “Укрводоканалекологія”, генеральний директор – голова правління ПрАТ “АК “Київводоканал”

Водоканали є критично важливою інфраструктурою, бо відіграють ключову роль для захисту здоров’я населення. Постійний доступ до водопровідної води та своєчасне відведення стоків – важлива умова для підтримки особистої гігієни, що надзвичайно важливо для боротьби з COVID-19. 

У кожному місті в режимі 24/7 працюють тисячі людей, що займаються водопідготовкою та очисткою стоків, ремонтом мереж та контролем якості питної води. Навіть зараз, не зважаючи на карантин. 

Попри незаплановані додаткові витрати, водоканали оперативно налагодили логістику співробітників до робочих місць в умовах транспортних обмежень, забезпечили їх необхідними засобами захисту, повністю перевели роботу зі споживачами в онлайн. Ми також призупинили ті планові ремонтні роботи, що вимагали відключення води. Там, де це технічно можливо, водоканали налагодили виробництво додаткових обсягів знезаражуючих засобів, котрі використовуються при водопідготовці, а зараз ними комунальні служб міст обробляють громадські зони. 

Десятки тисяч працівників водоканалів України працюють цілодобово без права піти на карантин, бо їх ніким замінити, а нам з вами зараз, як ніколи потрібна вода у домівках 24/7. Саме тому я закликаю усіх максимально підтримати водоканал вашого міста своєчасною оплатою рахунків за спожиту воду.  

При цьому дуже важливо, щоб кожен, хто має змогу оплатити послуги, робили це не виходячи з дому. Прошу вас допомогти своїм літнім сусідам та родичам не тільки з покупкою продуктів, а й з оплатою рахунків за комунальні послуги через онлайн-сервіси. У особистих кабінетах на сайтах більшості водоканалів передбачена можливість сплачувати рахунки за кількома адресами, що дуже зручно. Таку можливість надають і більшість банків при здійсненні онлайн-оплат. 

Сьогодні всі водопостачальні підприємства України мають безліч каналів дистанційного зв’язку – консультують по телефону, електронній пошті, скайпу, через онлайн-чати на сайтах. У разі необхідності, ви завжди можете скористатись онлайн-підтримкою споживачів. 

Бережіть себе! Тільки разом ми можемо здолати хворобу COVID-19 і швидше пережиту ту, кризу, яка за нею тягнеться. Дякую усім, хто вчасно сплачує рахунки за воду! Водоканали продовжують працювати 24/7, завдяки вашій підтримці.