Сьогодні комунальне підприємство «Тернопільводоканал» святкує сімдесятирічний ювілей.

Тернопільводоканал надає послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для абонентів міста Тернополя та ряду навколишніх сіл. Користувачами цих послуг є 96,9 тисяч абонентів фізичних осіб (близько 225 тисяч мешканців) та більше 3,4 тисяч абонентів юридичних осіб. Послуги надаються цілодобово.

Безперебійну роботу об`єктів водопостачання та водовідведення забезпечує колектив з майже п`ятисот працівників.

Саме сімдесят років тому в Тернополі з`явилося централізоване водопостачання, а каналізування міста розпочалося ще раніше – майже 100 років тому.

Представники Асоціації «Укрводоканалекологія» прибули до Тернополя, щоб привітати колег з ювілеєм підприємства.

В ході візиту гості були запрошені оглянути транспортну техніку та обладнання лабораторії хіміко-бактеріологічного контролю питної води. У програму також включено ознайомлення з історією і діяльністю Тернопільводоканалу, презентації проектів реконструкції об`єктів підприємства, екскурсії містом.

Також 5 липня відбулось засідання Ради Асоціації “Укрводоканалекологія”, на якому були присутня більше 30 керівників підприємств водопровідно-каналізаційного господарства, згідно наступного порядку денного:

  1. Включення і виключення учасників Асоціації;
  2. Внесення змін до складу Ради Асоціації;
  3. Обговорення резолюції ЕТЕВК-2019;
  4. Розробка нормативно-правових актів;
  5. Обговорення найближчих заходів Асоціації;
  6. Проведення Міжнародного водного форуму Яремче 2020;
  7. Делегування представника Асоціації до складу Громадської Ради при НКРЕКП;
  8. Різне. – врегулювання відносин з НКРЕКП; – проблем з застосування тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем); – проблеми із зростанням вартості електроенергії, у зв`язку з впровадженням ринку електроенергії.