30 травня у польському місті Бидгощ розпочався щорічний ярмарок WOD-KAN та Міжнародна виставка машин та обладнання для водопровідно-каналізаційних систем. У заході беруть участь представники Асоціації “Укрводоканалекологія” та водоканалів України.
В рамках заходу проходить конференція «Міжнародна підтримка у реконструкції систем водопостачання в Україні». Мета конференції – представити поточний стан української інфраструктури та обговорити можливості її захисту та реконструкції. Представники українських водопостачальних компаній розповідають про роботу в умовах воєнного часу, потреби галузі та очікування від партнерів. Експерти з Канади, Німеччини, Латвії та Фінляндії представлять пропозиції та приклади передового досвіду у сфері навчання, реконструкції, організації, управління та фінансування українських систем водопостачання та водовідведення.
Допомога Україні та відбудова її водопровідно-каналізаційної галузі – головна тема WOD-KAN 2023. Під час конференції «Міжнародна підтримка у реконструкції систем водопостачання в Україні» керівники українських водоканалів розповіли про роботу в умовах війни, руйнування об’єктів водопровідно-каналізаційної інфраструктури, розміри збитків, найсуттєвіші проблеми водопровідних підприємств та шляхи їх вирішення.