Сьогодні у Львові розпочався сьомий Lviv Eco Forum, в якому бере участь делегація Асоціації «Укрводоканалекологія». В рамках форуму також проходить виставка інноваційних технологій.

Учасників форуму під час відкриття привітав президент Асоціації «Укрводоканалекологія» Дмитро Новицький. Він наголосив, що під час війни такі заходи, як Lviv Eco Forum, допомагають нам об’єднуватись, залучати допомогу іноземних партнерів, разом шукати рішення нагальних проблем та будувати плани з відновлення водопровідної галузі.

На першій дискусійній панелі Lviv Eco Forum сьогодні обговорили фінансово-економічний стан підприємств галузі водопровідно-каналізаційного господарства та шляхи виходу з кризи. Також торкнулися досвіду регулювання ринку послуг в країнах ЄС.

Під час другої дискусійної панелі «Робота міжнародних організацій щодо підтримки підприємств водопровідно-каналізаційного господарства України» про ситуацію у Миколаївводоканалі розповів директор підприємства Борис Дуденко.

На третій дискусійній панелі обговорили шляхи відновлення та перспективи розвитку водопровідно-каналізаційного господарства. У розмові взяли участь представники Міністерства розвитку громад та територій України, керівники профільних організацій, зарубіжні партнери.

 

Досвід роботи водоканалів України та Асоціації «Укрводоканалекологія» в умовах воєнних дій ми узагальнили у спеціальному випуску журналу «Водопостачання та водовідведення». З видання також можна дізнатись про контроль якості води під час війни; роль бізнесу у підтримці водоканалів та відновленні водопровідної інфраструктури; втрати, ризики та перспективи відбудови водопровідної галузі України. Завантажити журнал.

Відео “Керівники водоканалів України та представники бізнес компаній розповідають про роботу під час війни”

Відео “Робота Сумського водоканалу під час війни”