В Києві на базі «Міста спорту» завершився щорічний турнір з міні-футболу серед підприємств водопровідно-каналізаційного господарства України – учасників Асоціації «Укрводоканалекологія».

В запеклій боротьбі перше місце виборола команда Київводоканалу, друге – Білоцерківвода, бронзові медалі – у команди з Кременчукводоканалу, який був переможцем минулорічних змагань.

Гравці з команди Київводоканалу також перемогли в індивідуальних номінаціях: «Найбільш цінним гравцем турніру» став капітан Максим Просвірін, статуетку «Кращого захисника» отримав Іван Кравець. В номінації «Кращий нападник» перемогу здобув гравець з Кременчукводоканалу Юрій Богиня, а статуетка за перемогу в номінації «Кращий голкіпер» дісталася воротареві з Білої Церкви Андрію Диптану.

Приз глядацьких симпатій отримав 61-річний гравець команди з Тернопільводоканалу – Школяр Іван Богданович. Кращим граючим представником керівництва водоканалів став заступник генерального директора з технічних питань ОКВП «Дніпро-Кіровоград» Романюк Микола Олександрович.

Команда «Дніпро-Кіровоград», яка зайняла 4 місце, також стала відкриттям турніру за версією оргкомітету.

Всього в турнірі взяли участь 16 команд з усіх куточків України: від Львова -до Харкова, від Сум – до Запоріжжя.

Організація щорічних турнірів з міні-футболу вже стала традицією і має на меті популяризацію спорту, спілкування та обмін досвідом серед водоканалів.

Асоціація «Укрводоканалекологія» висловлє вдячність всім причетним до організації свята: водоканалам та їхнім командам, санаторію «Хвиля», що приймав у себе спортсменів, «Місту спорту», на базі якого проходили змагання, та особливо нашим спонсорам: “КСМ-ГРУП”, “Будінвесткомпані”, «Інтерпроект GМВН», “ВІЛО УКРАЇНА”, “Екософт”, “Євротрубпласт”, “Екополімер”, “Енергозберігаючі технології”, “Інсталпласт”, «Неосинтез», «СІС ЕЙ ТІ».

До нових зустрічей на спортивних площадках та нехай щастить!