Рівненська обласна державна адміністрація запрошує взяти участь у V Міжнародній спеціалізованій виставці «Сучасність. Енергозбереження. Технології. (СЕТ – 2019)», що відбудеться 13-14 червня поточного року у м. Рівне.

В рамках цього заходу буде проведений Міжрегіональний інвестиційний форум з питань енергоефективності та енергозбереження.

Основна мета цих заходів, які проводиться за підтримки Інституту технічної теплофізики НАНУ, Національного технічного університету України «КПІ» ім. І.Сікорського (Інститут енерго-збереження і енергоменеджменту), Держенергоефективності та Мінрегіону є: об’єднання зусиль представників влади, бізнесу, громади, науки й виробництва для впровадження енергоефективних технологій у Рівненській області. Також це можливість зустрічі потенційних бізнес-партнерів, розширення ділових відносин, обмін досвідом, наукових дискусій та обговорень, тематичних презентацій (тощо) у сфері енергозбереження.

Ділова програма заходу складатиметься із двох частин:

  • власне – Виставка, що передбачає презентації кращого досвіду закордонних, українських та місцевих виробників енергоефективного обладнання, найсучасніших енерго-, ресурсоощадних технологій і матеріалів, експлуатації інсталяційних систем опалення і т.п.;
  • інформаційна частина, упродовж якої проходитиме Форум, а також – спеціалізовані презентації, майстер-класи тощо.

Цільова аудиторія: представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, ОСББ, ЖБК та керівники (головні інженери, енергетики) суб’єктів господарювання, в т.ч. житлово-комунального господарства, міжнародні та громадські організації, жителі краю.

Урочисте відкриття Виставки відбудеться 13.06.2019 о 930 год. за центральним входом до площі ТОВ «Рівнетеплоенерго» (м. Рівне, вул. Д.Галицького, 27).

Місце проведення Форуму: актовий зал на 4 поверсі (м. Рівне, вул. Д.Галицького, 27).

Для участі у цих заходах запрошені представники виконавчої влади України, а також – міжнародних і громадських організацій та інші зацікавленні особи.