21 жовтня у Мінрегіоні відбулося установче засідання Робочої групи з розроблення та адаптації національного нормативного документа ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» до вимог Директиви Ради Європи 98/83/ЄС «Про якість води, призначеної для споживання людиною».

Захід відбувся під головуванням заступника Міністра розвитку громад та територій України Наталії Хоцянівської, за участю представників Мінрегіону, профільних комітетів Верховної Ради України, зацікавлених органів виконавчої влади, Наукових інститутів, підприємств та асоціацій.

Учасники обговорили питання щодо внесення коригувань у нормативний документ ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» задля адаптування його до вимог Директиви Ради Європи 98/83/ЄС.

Зокрема, акцентували увагу на обов’язковості дотримання діючих показників якості питної води та застосування «індикаторних» показників згідно Директиви, а також розглянули питання потреби у фінансуванні галузі водопровідно-каналізаційного господарства.

Заступник Міністра Наталія Хоцянівська визначила термін напрацювання конкретних пропозицій щодо розроблення національного нормативного документа «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» – до кінця 2020 року.

Наступне засідання Робочої групи заплановано на середину листопада 2020 року в режимі онлайн.

За матеріалами сайту: https://www.minregion.gov.ua/