19 лютого відбувся практичний семінар з інформаційної політики у галузі водопостачання та водовідведення. На семінарі були присутні прес-секретарі, начальники інформаційних управлінь та прес-служб, а також фахівці, що відповідальні за роботу зі ЗМІ та громадськістю з 35 міст України, серед яких Житомир, Вінниця, Дніпро, Харків, Суми, Миколаїв, Кам’янець-Подільський, Чорноморськ, Кам’янське, Черкаси, Горішні Плавні, Тернопіль тощо.


На семінарі були розглянуті цікаві питання, у тому числі інформкампанії у соціальних мережах, робота з населенням та висвітленням для них важливої інформації, проведення флешмобів, виставок, конкурсів. Особливу увагу приділили наступним темам:
– Якісна питна вода, як основа діяльності водопровідно-каналізаційної галузі (постійний лабораторний контроль, нові підходи до системи знезараження, стан джерел водопостачання тощо)
– Законодавча база та нормативно-правові акти – вимоги до трактування для споживачів (Методики розподілу, Комерційний облік, Закон про ЖКП, ТУ тощо)
– Каналізація, як базис цивілізованого побуту (правила висвітлення протиаварійних заходів для запобігання глобальних аварій, робота водоканальців під час аварій, робота з населенням)
– Розрахунки для мешканців (передача показників, білінгова система, використання ботів тощо)


Представники водоканалів охоче ділилися своїм досвідом та напрацюваннями. Було прийняте рішення проводити такі семінари щомісячно.