Нещодавно із засобів масової інформації стало відомо, що в м. Черкаси певними політичними силами здійснюється спроба відсторонити від роботи досвідченого та фахового директора КП «Черкасиводоканал» Овчаренка Сергія Володимировича.

Вважаємо, що спроби відсторонити від роботи одного з найдосвідченіших та найфаховіших керівників є суто політичним замовленням і можуть нести загрозу якісному питному водопостачанню міста.

Адже Сергій Овчаренко пройшов складну виробничу школу, близько 40 років присвятив нелегкій роботі на водоканалі міста Черкаси, здолавши шлях від машиніста до директора. Завдяки високим фінансово-економічним показникам, капіталізації активів за рахунок залучення інвестицій КП «Черкасиводоканал» стало одним із кращих підприємств України. Колективом професіоналів було зроблено все, щоби КП «Черкасиводоканал» надавало послуги найвищої якості та за доступними цінами. Таких керівників, як Овчаренко С.В., у галузі дуже мало. Вважаємо, що їх потрібно цінити, а їхній досвід використовувати для виховання наступників.

Уміння працювати за міжнародними правилами, ефективно проводити тендерні процедури, мати для професійну команду – може зробити небагато підприємств. Наприклад, дякуючи модернізації, яку постійно проводять на підприємстві, доля електроенергії у собівартості води становить всього 15%, а це є найкращий показник серед водоканалів України. Більш того, черкащани мають питну воду найвищої якості, хоча у більшості підприємств, які виготовляють питну воду з дніпровської річкової води в Україні, мають з цим проблеми.

Асоціація «Укрводоканалекологія» звернулася з відкритим листом до керівництва м. Черкаси з проханням якомога скоріше об’єктивно розібратись у  ситуації, яка склалась  та  зробити все для збереження колективу підприємства, що є гарантією якісної послуги з водопостачання та водовідведення для мешканців Черкас.

Повний текст листа наводимо нижче.