Щиро вітаємо КП «Компанія «Вода Донбасу» з ювілеєм! 11 тисяч відданих своїй праці співробітників підприємства забезпечують водопостачання та водовідведення майже всього Донецького регіону, а це 289 населених пунктів, де мешкає близько 4 мільйонів осіб.

За ці роки підприємство пережило чимало викликів часу та подолало безліч труднощів, але зараз, напевно, найскладніший час в його історії.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

З початком конфлікту на Донбасі під загрозою знаходиться система водопостачання регіону: внаслідок бойових дій постійні пошкодження отримують трубопроводи та фільтрувальні станції, через що вода періодично відсутня, а її якість погіршується. В цих вкрай важких умовах КП «Компанія «Вода Донбасу» усіма силами намагається підтримувати працездатність водопровідно-каналізаційної системи регіону. Фахівці підприємства – це справжні герої, які ремонтують трубопроводи під кулями, ризикуючи власним життям заради того, щоб у кранах людей була вода.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ми захоплюємося самовідданістю та мужністю керівників та працівників підприємства та бажаємо їм миру, стабільності, сил, терпіння, міцного здоров`я, розквіту, добра та щастя!