У першу неділю червня в Україні традиційно відзначається День працівників водного господарства.
Це професійне свято всіх людей, чия робота так чи інакше пов’язана з водними ресурсами, їх охороною, захистом, вивченням, використанням, управлінням.
Вітаємо наших колег з Державного агентства водних ресурсів, обласних і басейнових управлінь водних ресурсів, усіх спеціалізованих водогосподарських організацій.
Вітаємо працівників профільних науково-дослідних установ, які шукають шляхи збереження та покращення стану наших водних ресурсів та вирішенням проблем, пов’язаних з ними. Вітаємо колег з навчально-освітніх організацій, які готують майбутніх фахівців водогосподарської галузі.
Вітаємо працівників водоканалів, які невпинно продовжують працювати і незважаючи на будь-які складнощі забезпечувати населення водою та очищувати стоки.
Водне господарство – це велика і складна система. Збереження і розважливе використання водних ресурсів потребує нашої згуртованості та спільної роботи на всіх рівнях.
Щиро дякуємо усім, хто долучений до цієї важливої справи. Працюємо разом задля добробуту нашої країни та наближення перемоги!