П`ятого червня традиційно відзначається всесвітній День еколога. Це професійне свято усіх фахівців, чия діяльність пов`язана із охороною навколишнього середовища та спрямована на збереження чистоти та краси нашої планети.

Асоціація “Укрводоканалекологія”, яка об`єднує підприємства водопровідно-каналізаційного господарства, науково-дослідні та проектні організації, також опікується проблемами екології та надає водоканалам необхідну підтримку і допомогу у вирішенні екологічних  питань на законодавчому рівні. У складі підприємств, що входять до Асоціації, є екологічні та природоохоронні відділи, що постійно дбають про захист довкілля від промислових забруднень. Фахівці-екологи щоденно докладають зусилля, щоб мінімізувати негативні впливи від діяльності людини на навколишнє середовище та зберегти природу.

Ми щиро вітаємо усіх екологів із професійним святом і дякуємо за складну і відповідальну працю, завдяки якій наше повітря, вода та земля залишаються чистими. Бажаємо вам сил та наснаги, здоров`я, успіхів та гармонії в усьому!