Сьогодні наша країна вперше відзначає нове, але таке важливе і  символічне свято – День Української Державності.
Це свято має нагадувати нам про більш ніж тисячолітню історію Української держави, про зв’язок із нашими величними та нескореними пращурами. Про те, що  ми окремий самобутній та вільний народ, готовий відстоювати своє право на незалежність. Тож сьогодні наша державність – це одна з наших найвищих цінностей, яку ми виборюємо у запеклому бою з окупантами.
Це свято співпало з історичною для українців датою – Днем хрещення Київської Русі – України. Набуття християнства долучило нас до європейської сім’ї народів, і ми продовжуємо цей шлях руху в об’єднану Європу, прагнучи до повноправного членства у ЄС.
Так вода, що є необхідною умовою життя, під час хрещення набула ще й сакрального значення та символізувала початок нової епохи для нашої країни. Зараз завдяки водопостачальним підприємствам вода подається до кожної домівки. Працівники водоканалів у часи війни стали справжніми героями, які ризикуючи життям забезпечують населення критично важливою послугою водопостачання і роблять свій внесок у зміцнення та розбудову нашої держави.