Щиро вітаємо з професійним святом – Днем працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.
Комунальні блага стали настільки звичними, що ніхто не замислюється, якою важкою працею забезпечується стабільна робота комунального господарства. І тільки ми знаємо, як це дається.

Сьогодні важко уявити життя без роботи цих служб. Ми, як працівники комунальних підприємств, піклуємося, щоб в усіх домівках була вода, працювала каналізація, було світло та газ, щоб тішили око прибрані вулиці.

На наших плечах лежить величезна відповідальність за забезпечення нормальної життєдіяльності громади і це в той час, коли комунальна сфера держави знаходиться не в найкращому стані, багато питань є неврегульованими, що відбивається як на комунальних підприємствах та їх працівниках, так і на кожному споживачеві комунальних послуг.

Бажаємо міцного здоров’я, добра, благополуччя, затишних осель, мирного неба над головою, позитивних і доброзичливих споживачів, оптимізму та віри в майбутнє. І нехай слова вдячності від людей щоденно зігрівають нашу душу.