Шановні колеги!

Асоціація «Укрводоканалекологія» щиро вітає Вас з професійним святом – Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення! Комунальні блага стали настільки звичними, що люди не замислюються, якою важкою працею забезпечується стабільна робота комунального господарства.

Сьогодні важко уявити життя без роботи Ваших підприємств. Працівники комунальних підприємств піклуються, щоб у домівках Українців була вода, тепло, щоб тішили око прибрані вулиці.

На Ваших плечах лежить величезна відповідальність за забезпечення нормальної життєдіяльності громади і це в той час, коли комунальна сфера держави знаходиться не в найкращому стані, багато питань є неврегульованими, що відбивається як на комунальних підприємствах та їх працівниках, так і на кожному споживачеві комунальних послуг.

Бажаємо міцного здоров’я, добра, благополуччя, затишних осель, мирного неба над головою, позитивних і доброзичливих споживачів, оптимізму та віри в майбутнє. І нехай слова вдячності від людей щоденно зігрівають вашу душу.