Вітаємо з Ювілеєм у три чверті століття Валерія Григоровича Гордійчука, генерального директора Кам’янець-Подільського КП “Міськтепловоденергія”!

75 років — це вік мудрості, шани, пошани й слави. Бажаємо, шановний Валерій Григорович, щоб для Вас він також був віком міцного здоров’я, бадьорості, радості, благополуччя й душевного родинного тепла!

Валерій Гордійчук – генеральний директор комунального підприємства «Міськтепловоденергія» Кам’янець-Подільської міської ради.

Депутат Кам’янець-Подільської міської ради багатьох скликань, діючий голова постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності.

Нагороджений Орденом  «За заслуги» I ступеня за вагомий особистий внесок у розвиток і реформування житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення, впровадження ефективних форм господарювання,  багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм. (Указ Президента України від 11 березня 2019 року № 66). Орденами «За заслуги» III (2013 р.) та II (2016 р.) ступенів, має Почесне звання «Заслужений працівник сфери послуг України» (2003 р.).