27 березня на засіданні Кабінету Міністрів було прийнято рішення щодо продовження постачання електричної енергії  компанією «Укрінтеренерго» її споживачам, поки вони не знайдуть іншого постачальника або не перейдуть у статус захищеного споживача. 

Насамперед електропостачання не може бути припинено підприємствам, які забезпечують житлово-комунальні послуги, в тому числі водопостачання та водовідведення. Це означає, що від електричних мереж не буде відключено КП «Компанія «Вода Донбасу» та КП  ДОР “Аульський водовід”, від роботи яких залежить водопостачання мільйонів людей.

Однак, рішення Уряду передбачає, що такі споживачі мають укласти з «Укрінтеренерго» договір реструктуризації заборгованості.

Крім того, зараз на розгляді у Парламенті перебуває законопроект, який дасть можливість водопровідним підприємствам не платити авансові внески енергопостачальникам, як це було передбачено новим законом «Про ринок електричної енергії».

Нагадаємо, що близько 40 водоканалів, які споживають електричну енергію у постачальника останньої надії «Укрінтеренерго», могли бути відключені від електропостачання вже з 1 квітня. Якщо б мільйони людей залишилися без водопостачання та водовідведення, у кількох областях України, зокрема Донецькій, могла б відбутися екологічна катастрофа.