З метою сприяння реалізації державної політики у сфері житлово-комунального господарства, розвитку ринку комунальних послуг та підвищення їх якості, поширення передового досвіду, удосконалення системи управління та регулювання у цій сфері з 23 по 25 січня 2019 року планується проведення Міжнародного Водного форуму Яремче 2019.

В рамках конференції планується розглянути багато питань, які турбують підприємства водопровідно-каналізаційного господарства (програма додається):

шляхи впровадження підприємствами водопровідно-каналізаційного господарства і органами місцевого самоврядування Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» та Закону України «Про житлово-комунальні послуги», а також підзаконних актів до них;

фінансово-економічний стан  підприємств водопостачання та водовідведення в Україні. Джерела фінансування збитків попередніх періодів;

проблеми забезпечення водоканалів дезинфікантами. Методи знезараження питної води;

зміни в екологічному законодавстві та акредитація лабораторій.

Також під час форуму учасникам будуть представлені «Концепція розвитку водопровідно-каналізаційного господарства» та обговорені основні питання для стратегії, а  також «Стратегія розвитку Асоціації «Укрводоканалекологія» 2030».

До участі у заході запрошені народні депутати України, представники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг, керівники органів місцевого самоврядування, Асоціація міст України керівники підприємств водопровідно-каналізаційного господарства України, партнерські асоціації, науковці, бізнес.

Під час роботи форуму буде проводитися виставка «Сучасні технології та обладнання для модернізації водопровідно-каналізаційного господарства».

Традиційно форум буде проходити в ОК «Карпати» за адресою: м. Яремче, вул. І. Петраша 30.

Запрошуємо Вас та Ваших фахівців взяти участь у Міжнародному Водному форуму Яремче 2019.

Заявки для участі у водному форумі (форма заявки додається) надсилати на електронну ukrvodokanal@ukr.net, контактні номери телефонів 067 325 90 61; 044 244 00 28(38).

Проект Програми Яремче 02.01.2019

Заявка Яремче 2019 водоканал малий

Заявка Яремче 2019 водоканал великий

Заявка Яремче 2019 бізнес

Інформація по готелям