Працівники водоканалів по всій країні продовжують героїчно тримати свій фронт і, незважаючи на обстріли та небезпеку, забезпечувати водопостачання та водовідведення киян.

Під час нічних ударів було порушено водопровідну мережу Чернігова, через що було припинено водопостачання міста. Місце пориву оперативно локалізували. Наразі триває відновлення мереж водопостачання, але через відсутність струму роботи з відновлення затримуються. В період, коли відновлюється водопостачання, споживачів закликають робити запаси води.

Аварійні бригади КП «Харківводоканал» відновлюють зруйновані мережі водопостачання у всіх районах міста. Ремонтники Харківводоканалу усунули аварійні ситуації, що виникли після авіанальотів і вибухів на трубопроводах холодного водопостачання у Шевченківському та Холодногірському районах Харкова. Подачу води споживачам у цих районах повністю відновили. Ведуться ремонтні роботи на водоводах різного діаметру у Шевченківському, Новобаварському, Київському та Холодногірському районах міста.

Складна ситуація наразі у Житомирводоканалі. 8 березня унаслідок ракетно-бомбового удару постраждали деякі будівлі підприємства. Наступного дня ворог намагався лишити місто без водопостачання, обстрілюючи трубопровід, яким транспортується вода від водосховища до Житомира. Споживачам радять на час військових дій мати запас води.

У Миколаївводоканалі повідомили, що в наслідок обстрілів були пошкоджені очисні споруди каналізації м. Миколаєва, що розташовані в с. Галицинове. Зазначені пошкодження істотно не вплинули на роботу підприємства, але також внаслідок воєнних дій один працівник водоканалу був поранений. Крім того, після обстрілів у Миколаєві кілька вулиць залишилися без води. Ремонти стали можливими лише після вилучення піротехнічними групами усіх вибухонебезпечних предметів. Сьогодні працівниками підприємства було здійснено заміну пошкодженої труби, і наразі усі споживачі міста забезпечені водопостачанням.