У рамках співпраці з Представництвом Дитячого фонду Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) в Україні сумський водоканал безкоштовно отримав клинові засувки.

Це продовження плідного партнерства, що триває від початку війни. У якості гуманітарної допомоги фонд ЮНІСЕФ у березні надав підприємству зварювальний агрегат, а у квітні – потужний генератор.

Працівники КП «Міськводоканал» використовують отримане гуманітарне обладнання для ліквідації аварійних ситуацій та здійснення відновлювальних робіт.
Днями сумські водоканалівці замінили аварійне запірне обладнання на 12 свердловині Лучанського водозабору. Для модернізації арматури фахівці використали сучасну засувку «А-класу» діаметром 200 мм, яку КП «Міськводоканал» разом з шістьма іншими отримало від ЮНІСЕФ у червні.

Оновлене запірне обладнання значно підвищить надійність водозабезпечення будинків по вулицях Реміснича, Металургів, Праці, Горького, Супруна, Новомістенська, Леваневського, Троїцька, Псільська, Привокзальна, Бельгійська, Родини Линтварьових, проспекту Шевченка та урочища Баранівка.